Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala. Uwielbiana przez widzów i internautów bohaterka reality show "Królowe życia" we wtorek, 28 maja, zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych emocjonalny post, z którego wynika, że niemal otarła się o śmierć. Gwiazda kanału TTV opatrzyła wpis swoim zdjęciem na szpitalnym łóżku. Wygląda na to, że kobieta ma obydwie nogi w gipsie. Co się stało?

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo... - napisała Dagmara w charakterystycznym dla siebie stylu.

Co się stało Dagmarze z "Królowych życia"?

Dagmara Kaźmierska nie napisała w jaki sposób doznała uszczerbku na zdrowiu. Z doniesień medialnych jasno wynika jednak, że celebrytka w sobotę, 25 maja, miała groźny wypadek drogowy. Jak udało się ustalić dziennikarzom "Faktu", Kaźmierska - z nieznanych jak na razie przyczyn - zjechała swoim mercedesem z drogi i uderzyła w betonowy przepust.

W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku - powiedziała Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji Kłodzku, w rozmowie z tabloidem.

Dagmarze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz zdjęcia tej kontrowersyjnej osobowości telewizyjnej w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Jacek Rozenek stracił mowę w wyniku udaru. Aktor porusza się na wózku inwalidzkim