Dagmara Kaźmierska uchyliła mediom rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego. Gwiazda programu "Królowe życia" przyznała, że właśnie zaręczyła się z partnerem. Kim jest tajemniczy mężczyzna, który zdobył jej serce?

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" - narzeczony

"Królowa życia" w rozmowie z portalem Dzień Dobry TVN ujawniła dotychczas nieznane szczegóły ze swojego życia prywatnego. Od pewnego czasu wiadomo było, że jest szczęśliwie zakochana i szalenie zaangażowana w relację z tajemniczym mężczyzną. Teraz okazało się, że para zaręczyła się.

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - wyznała.

Celebrytka zapewniła również, że "ciężko z nią wytrzymać" i dotrzymać jej tempa.

Zresztą, kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik - przyznała z rozbrajającą szczerością.

Niestety, wciąż nie wiemy, kim jest jej tajemniczy ukochany.

Co się stało z pierwszym mężem Dagmary Kaźmierskiej?

Nie jest jasne, co stało się z mężem Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka nigdy nie potwierdziła doniesień medialnych o rozstaniu z ojcem Conana. W rozmowie z Wirtualną Polską, wspomniała go dobrze.

21 lat razem spędziliśmy i to wszystko super funkcjonowało. To jest ojciec mojego dziecka, to jak mogę źle wspominać? Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim - powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"w szpitalu. "O mały włos już by mnie nie było"