Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się! Aktorka znana z serii filmów "Pięćdziesiąt Twarzy Grey'a" i lider zespołu Coldplay zaczęli spotykać się w 2017 roku. Przez długi czas utrzymywali swój związek w tajemnicy, a o tym, że coś ich łączy powiedzieli dopiero w październiku 2018 roku. Dakota Johnson i Chris Martin uchodzili za bardzo zgodną parę. Zakochani zdecydowali się nawet na pasujące tatuaże ze znakiem nieśmiertelności i plotkowano, że planują dziecko. Ostatecznie to właśnie kwestia rodzicielstwa miała poróżnić parę, która nie mogła dogadać się w temacie życiowych priorytetów.

Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się

Chris Martin i Dakota Johnson rozstali się, bo... aktorka nie chciała myśleć o dzieciach. Według "Daily Express" 29-latka wyznała ukochanemu, że woli skupić się na swojej karierze i na ten moment nie jest w stanie oddać mu swojej "przestrzeni i wolności".

"Była nawet mowa o zaręczynach, ale teraz Chis mówi, że oboje poszli zupełnie innymi ścieżkami, co w sumie zaskoczyło każdego" – twierdzi informator "The Sun".

Chris Martin ma już dwójkę dzieci z małżeństwa z Gwyneth Paltrow: Apple (14) i Mosesa (12). Muzyk utrzymuje dobre kontakty z byłą żona, z którą podobno zaprzyjaźniła się również Dakota Johnson. Czy po rozstaniu z 29-letnią aktorką, wokalista również pozostanie z nią w przyjacielskich stosunkach?

Zdjęcia Dakoty Johnson i Chrisa Martina obejrzycie w naszej GALERII.