Gdy w ubiegłym roku do kin trafiła ekranizacja dramatu erotycznego 50 twarzy Greya, kobiety na całym świecie ruszyły tłumnie do kin. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2015 roku. Producenci od wielu miesięcy podsycali zainteresowanie wokół tego wydarzenia. Już rok wcześniej fani z utęsknieniem wyczekiwali informacji o tym, kto wcieli się w głównych bohaterów – Anę i Christiana. Spekulacjom nie było końca.

Zobacz: DAKOTA JOHNSON I CHARLIE HUNNAM Zagrają w filmie "50 Twarzy Greya"

Padało wiele propozycji. Na Anastasię Steele typowano przede wszystkim Alexis Bledel, zaś Christiana według fanów powinien zagrać Charlie Hunnan lub Matt Bomer. W końcu okazało się, że w parę kochanków wcieli się Dakota Johnson oraz Jamie Dornan.

Zobacz: "50 TWARZY GREYA" Dakota Johnson i Jamie Dornan w wyjątkowej sesji

Dakota Johnson i Jamie Dornan mają romans?

Ekranizacja bestsellera była trafem w dziesiątkę. Aktorzy wcielający się w główne role zyskali dzięki produkcji nie tylko rozgłos, lecz także status gwiazd. Podsycano nawet plotki, że para poza planem zdjęciowym ma ze sobą płomienny romans. Plotki powróciły, ponieważ druga i trzecia część trylogii –Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya już niedługo trafią na ekrany. Nikt nie wie do końca, jaka jest prawda

Zobacz: "50 TWARZY GREYA" Zobacz nowy zwiastun filmu!

Premiera drugiej części planowa jest na luty 2017, zaś trzeciej na 2018 rok. Zdjęcia do kontynuacji filmu wciąż trwają, a fani z utęsknieniem wyczekują na jakiekolwiek informacje dotyczące produkcji, które przedostałyby się do mediów. 

Zdjęcia do kolejnych części przygód Christiana Greya kręcone były w Vancouver. Obecnie cała ekipa przeniosła się na Lazurowe Wybrzeże. Główni bohaterowie eksponują swoje piękne ciała w kostiumach kąpielowych. Sceny z ich udziałem są kręcone głównie w wodzie, dzięki czemu fani mogą podziwiać swoich ulubieńców - Dakotę Johnon i Jamiego Dornana - w czułych objęciach. Czy myślicie, że faktycznie poza planem łączy ich płomienny romans?

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z planu do kolejnej części filmu o przygodach Christiana Greya!