Trzy dni temu do kin na całym świecie kilka weszła „Ciemniejsza strona Greya”, czyli kontynuacja erotyku „50 Twarzy Grey’a”, który nakręcono na podstawie głośnej powieści E.L. James o takim samym tytule. O filmie, zresztą nie bez powodu, jest bardzo głośno. Producenci od kilku miesięcy podkręcali atmosferę wokół obrazu, publikując zwiastuny i podsycając plotki relacjach między aktorami grającymi główne role. Ram mówiło się o tym, że się nienawidzą, innym razem, że mają ze sobą romans. Jaka jest prawda…?

ZOBACZ: DAKOTA JOHNSON w niezwykle seksownej sukience na premierze "Ciemniejszej strony Greya"

Teraz Dakota Johnson i Jamie Dornan promują film na czerwonych dywanach w różnych stolicach Europy. W Polsce film wejdzie do dystrybucji już jutro.

We wtorek para pojawiła się w Hamburgu, gdzie zarówno Dakota, jak i  Jamie chętnie pozowali do zdjęć. W co byli tym razem ubrani?

Aktorka wybrała dla siebie na tę okazję długą do ziemi, błyszczącą suknię z czarnego materiału z dużym rozcięciem na nogę. Kreacja pochodziła z domu mody Saint Laurent Paris. Stylizację uzupełniał wyrazisty makijaż z czerwonymi ustami i lekko rozmierzwiona fryzura. Niezgorzej prezentował się też Jamie Dornan, który po raz kolejny zdecydował się na ciemno szary garnitur i cienki, czarny krawat. Para wyglądała razem zjawiskowo!

POLECAMY: JAMIE DORNAN I DAKOTA JOHNSON w drugiej części "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

A jak Wam się podobają razem? Myślicie, że była między nimi chemia na planie „Ciemniejsza strona Grey’a”?

Wybierzecie się na ten film do kina? Czyży w same Walentynki?