Bardzo głęboki i niezwykle odważny dekolt Dakoty Johnson był wprost idealny na premierę "Ciemniejszej strony Greya", która odbyła się wczoraj w Los Angeles. To na niej aktora pojawiła się w pięknej, długiej do ziemi sukni z jedwabiu w kolorze jasnego, pudrowego różu. Kreacja od razu zachwycił wszystkich przybyłych na premierę. Oczu od gwiazdy nie mogli oderwać nie tylko fotoreporterzy, lecz także partnerujący jej Jamie Dornan!

ZOBACZ: CIEMNIEJSZA STRONA GREYA Taylor Swift i Zayn Malik w klipie do "I don't wanna live forever" [WIDEO]

Dakota Johnson doskonale wie, jak zrobić piorunujące wrażenie. Już nieraz pojawiała się na różnych wydarzeniach medialnych w bardzo skąpych kreacjach lub z mocno odważnymi dekoltami. Teraz jednak przebiła samą siebie!

Seksowny dekolt gwiazdy podkreślał walory figury odtwórczyni roli Anastasji. I bez wątpienia przyciągał uwagę! Także odtwórca głównej roli w filmie – Jamie Dornan wydawał się bardzo podekscytowany modowym wyborem Dakoty!

Wybór tej kreacji na pewno nie był przypadkowy i miał sugestywnie zapowiadać to, co wydarzy się na ekranie w drugiej części opowieści o Christianie Greyu i Anastasji Steele.

POLECAMY: JAMIE DORNAN I DAKOTA JOHNSON w drugiej części "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Druga część miłosnych przygód bohaterów "Ciemniejszej strony Greya" ma obfitować w jeszcze odważniejsze sceny erotyczne i dużo bardzo dosłownych ujęć.

Czy kreacja Dakoty Johnson miała być zatem ich zapowiedzią?

Przekonamy się o tym już od 10 lutego. Wtedy bowiem film ma u nas swoją premierę. Wybierzecie się na niego do kina na Walentynki?