Damian Kordas to jeden z najpopularniejszych kucharzy w Polsce. Pomimo swojego młodego wieku, ma na  koncie już spore sukcesy. Miliony Polaków poznały go w 2015 roku za sprawą programu "MasterChef" w TVN. Damian Kordas wygrał finał 4. edycji i tym samym został najmłodszym zwycięzcą w historii tego kulinarnego show. Widzowie TVN mogą go teraz oglądać w hicie wiosennej ramówki - "Agent Gwiazdy 4", gdzie wystąpił w parze z influencerką, Angeliką Muchą, znaną w sieci jako Littlemooonster96.

Damian Kordas - wiek

Damian Kordas przyszedł na świat 22 maja 1993 roku. W tym roku kończy więc 26 lat.

Damian Kordas - cukrzyca

Damian Kordias z cukrzycą zmaga się już od dzieciństwa. Nigdy nie ukrywał swojej choroby. Na planie programu "MasterChef" glukometr i i pompę insulinową miał zawsze przy sobie.

- Zachorowałem w wieku 6 lat więc teraz doskonale potrafię wyliczać dawki i opanowywać cukry, tak aby nie stanowiły problemu w realizacji pasji, a jednocześnie dawały dobre efekty leczenia - wyznał młody kucharz.

Damian Kordas - Instagram

Damian Kordas, jak większość osób w swoim wieku, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na jego profilu na Instagramie (@damiankordas) znaleźć można nie tylko zdjęcia z kuchni, ale także fotografie z licznych podróży, celebryckich imprez i życia prywatnego. Jego profil na ten moment (27.02.2019) obserwuje już przeszło 284 tysiące użytkowników serwisu!

Zobacz zdjęcia Damiana Kordasa z planu programu "Agent Gwiazdy" i nie tylko w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Angelika Mucha i Damian Kordas - co łączy uczestników "Agent Gwiazdy 4" [ZDJĘCIA]