Druga edycja programu "Dance Dance Dance" powoli dobiega końca. W przedostatnim odcinku tanecznego show na parkiecie zatańczą Anna Karczmarczyk, Rafał Mroczek, Mateusz Janusz i Rafał Jonkisz. Występ jednego z panów doprowadzi do zabawnej przepychanki słownej między Anną Muchą a Idą Nowakowską. Każda z nich będzie próbowała udowodnić, że uczestnik tańczył właśnie dla niej.

- Każda z nas, idę o zakład, czuła się tak, jakbyś tańczył dla nas - zachwyciła się Anna Mucha.

- Dla mnie. Przysięgam, widziałam jak patrzył się mi w oczy - skwitowała podekscytowana Ida Nowakowska.

- Widziałam buziaczki. Buziaczki były dla mnie - przekomarzały się jurorki „Dance Dance Dance”.

- Do mnie te buziaczki - krzyczała rozbawiona Ida, która w pewnym momencie usłyszała od koleżanki z jurorskiej ławy:

- Dawaj te kudły, dawaj… - śmiała się Anna Mucha.

Który uczestnik wywołał takie reakcję jurorek? Przekonamy się już w sobotę, 18 kwietnia, o 20:35 w telewizyjnej Dwójce. Chwilę wcześniej, o godzinie 20, widzowie TVP2 będą mogli zobaczyć "Dance Dance Dance The Best Of", czyli przypomnienie poprzedniego odcinka tanecznego show.

Warto dodać, że w sobotnim odcinku pożegnamy jedną z par, która również przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale, który z powodu epidemii koronawirusa odbędzie się wcześniej niż planowano, bo już w sobotę, 25 kwietnia. Telewizja Polska podjęła bowiem decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji "Dance Dance Dance". Wielki finał będzie realizowany w studiu "Pytania na Śniadanie". Zwycięzców tanecznego show tradycyjnie wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.