Kto wygrał drugą edycję "Dance Dance Dance"? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy w sobotę, 25 kwietnia podczas wielkiego finału. W związku z pandemią koronawirusa, producenci programu zdecydowali, że o końcowy triumf powalczą trzy, a nie jak przed rokiem dwie pary. Specjalny odcinek finałowy odbył się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa w studiu "Pytania na śniadanie". O nagrodę główną - pamiątkową statuetkę oraz 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny walkę stoczyli: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. O tym, kto został zwycięzcą tanecznego show Dwójki zdecydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym. 

"Dance Dance Dance 2" - kto wygrał? 

Zwycięzcami drugiej edycji "Dance Dance Dance" zostali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani szerszej publiczności jako Fit Lovers. Para, która na co dzień motywuje i zachęca innych do zmiany stylu życia, od dawna cieszy się dużą popularnością w internecie, szczególnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją już blisko 2 miliony osób. Duet nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych postanowił przekazać Integracyjnemu Klubowi Sportowemu AWF w Warszawie. 

- Wydaje mi się, że osoby niepełnosprawne potrzebują pieniędzy, żeby móc rozwijać się w sporcie - mówił podczas programu Mateusz Janusz, który ze łzami w oczach, wyznał również, że jego dwie babcie były dotknięte niepełnosprawnością.

Drugie miejsce w "Dance Dance Dance 2" zajęli Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka. Natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło Rafałowi Mroczkowi i Przemysławowi Cypriańskiemu. 

Dodajmy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, producenci programu zdecydowali, że finaliści nie zatańczą już na multimedialnej scenie. Gospodarzami odcinka finałowego byli Tamara Gonzalez Perea, Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel. Z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji tanecznego show oraz jurorami - Anną Muchą i Robertem Kupiszem, prowadzący połączyli się online.

Przypomnijmy, zgodnie z zasadami programu, uczestnicy, którzy nie wygrają tanecznego show TVP wesprą cele dobroczynne kwotą 10 tysięcy złotych. Kasia i Ania Stankiewicz odchodząc z "Dance Dance Dance" przekazały 10 tysięcy złotych na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora przeznaczyli pieniądze na Fundację Zdążyć z Pomocą a bracia Rafał i Krzysztof Jonkisz ofiarowali 10 tys. zł. Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TAKŻE: "Dance Dance Dance 2" - Anna Mucha po tym występie zalała się łzami!