"Dance Dance Dance" to program, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Dlatego decyzja producentów o tym, że z powodu pandemii koronawirusa, druga edycja tanecznego show zostaje zawieszona, była dla fanów programu bardzo smutną informacją. Aktualnie telewizyjna Dwójka emituje już zrealizowanie odcinki. W sobotni wieczór mogliśmy podziwiać występy duetów w składach: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Która para skradła serce jury? Sprawdźcie poniżej.

"Dance Dance Dance 2" - który duet okazał się najlepszy? 

Piąty odcinek "Dance Dance Dance 2" stał na bardzo wysokim poziomie. Dwa pierwsze duety, które zaprezentowały się na parkiecie w sobotni wieczór - Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, otrzymały po 27 punktów. Jednak najwięcej emocji widzom dostarczył występ Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza. Para otrzymała od jury aż 29 punktów. Taniec współczesny, który wykonali do piosenki Jamesa Baya, "Let It Go", doprowadził do łez Annę Muchę.

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - powiedziała wzruszona Mucha.

Ostatnim duetem, który zaprezentował swoją choreografię był Rafał i Krzysztof Jonkisz. Za taniec do utworu"Shake a Tail Feather" Raya Charlesa, Mister Polski z 2015 roku i jego młodszy brat, otrzymali 24 punkty. 

Jednak o tym, kto odpadnie w 5. odcinku "Dance Dance Dance 2" zadecydują występy solowe. Kolejny odcinek tanecznego show Telewizji Polskiej odbędzie w sobotę, 18 kwietnia o godz. 20:35. Pół godziny wcześniej TVP2 pokaże specjalny odcinek "Dance Dance Dance - The Best Of" będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego tygodnia.

ZOBACZ TAKŻE: DANCE DANCE DANCE 2: Anna Mucha do 19-letniego Krzysztofa Jonkisza: "Jestem w tobie zauroczona" [WIDEO]