Druga edycja programu "Dance Dance Dance" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji z wiosennej ramówki telewizyjnej Dwójki. Po tym jak Barbarze Kurdej-Szatan wygasły kontrakty z TVP, gdzie prowadziła kilka programów rozrywkowych, widzowie zaczęli zastanawiać się, kto zastąpi ją na stanowisku prowadzącej w kolejnej odsłonie tanecznego show. Znamy już w końcu odpowiedź to pytanie.

Prowadzący "Dance Dance Dance 2"

Produkcja "Dance Dance Dance" oficjalnie ujawniła, że w drugiej edycji programu do Tomasza Kammela w roli gospodyni show dołączy Tamara Gonzalez Perea, znana w sieci lepiej jako Macademian Girl.

- "Dance Dance Dance" to format nieporównywalny z żadnym innym - zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! - komentuje Macademian Girl.

30-letnia blogerka modowa ma już spore doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych. W 2017 roku prowadziła polsatowski show "Supermodelka Plus Size". Od dwóch lat pojawia się w emitowanym na żywo "Pytaniu na śniadanie". Na swoim koncie ma także udział w pierwszej edycji "Agent Gwiazdy" w TVN i dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie.

Zobacz zdjęcia prowadzących "Dance Dance Dance" w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: "Dance Dance Dance 2" - zmiany w jury. Wiemy, kto zastąpi Ewę Chodakowską w nowej edycji