"Dance Dance Dance" powraca. Taneczny program w ubiegłym roku był sporym hitem wiosennej ramówki TVP. Co tydzień każdy odcinek show śledziło średnio ponad 1,8 miliona widzów. Publiczny nadawca był na tyle zadowolony z wyników oglądalności nowego formatu, że zdecydował się na produkcję kolejnego sezonu. Znamy już nie tylko wszystkich uczestników, ale także jurorów.

Jury "Dance Dance Dance 2"

Z jury "Dance Dance Dance" znika Ewa Chodakowska. Ta decyzja nie dziwi. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce już jakiś czas temu ogłosiła, że zdecydowała się zrezygnować z kilku projektów zawodowych na rzecz spędzania większej ilości czasu ze swoją rodziną. Taneczne popisy uczestników drugiej edycji programu, poza Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem, oceniać będzie debiutująca w roli jurorki aktorka Anna Mucha.

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja... No cóż, zawsze mówię to, co myślę - wyznała Anna Mucha.

Premierowy odcinek drugiej edycji "Dance Dance Dance" będzie można obejrzeć już 29 lutego o godz. 20:00 na antenie telewizyjnej Dwójki.

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance" - poznaj wszystkich uczestników drugiej edycji