Trzeci odcinek "Dance Dance Dance 3" rozpoczął się od przykrego komunikatu. Jak informowaliśmy was już kilka dni temu, Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak, po przebytej chorobie COVID-19, stanęli przed trudnym wyborem - zostać w programie czy z powodu dolegliwości, które im towarzyszą, odejść z programu. Mimo wielkiego zaangażowania w taneczny show telewizyjnej Dwójki para ostatecznie opuściła dziś program. 

Olga i Paweł opuścili "Dance Dance Dance 3"

Niestety bywają takie momenty w życiu, że mimo wielkich planów i chęci... życie pisze swój scenariusz! Włożyliśmy w ten program wiele pracy, wyrzeczeń, łez, potu, emocji, a przede wszystkim oddaliśmy całe swoje serce! Aktualnie to serce jest złamane, ale jak to mówią "zdrowie najważniejsze". Nasze powikłania po chorobie, były na tyle poważne, że medycyna z rozsądkiem wzięły górę. My zawsze walczymy do końca i jak wiecie potrafimy też nawet przy tym dyskutować. Jednak kiedy traci się panowanie nad ciałem i zdrowiem, wtedy już niewiele jest do powiedzenia. Bardzo jest nam przykro, tym bardziej, że poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi - profesjonalistów pełnych pasji, z którymi udało się nam zbudować wiele prawdziwych relacji, które są czymś więcej niż sam show czy program. Dziękujemy za ten rollercoaster doświadczeń, który dał nam kopa, by mimo wszystko z uśmiechem iść dalej. Będziemy bardzo tęsknić, ale podobno też nic nie dzieje się bez przyczyny, a słowa znanej piosenki "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym" nabierają w tej sytuacji nowego znaczenia - wyznała tuż po zejściu ze sceny Olga Łasak. 

Jak to mówią: "złego diabli nie biorą". Ja jak widać będę tym "dobrym". Przykro mi, że nasza przygoda musiała zakończyć się w taki sposób. Kocham taniec, uwielbiam ten program, wszystkich ludzi pracujących przy tym projekcie oraz przede wszystkim uczestników. Nasze piękne relacje są wynikiem ciekawego eksperymentu społecznego: 12 totalnie różnych osób, z różnych światów, z pozytywnym nastawieniem do życia, wrzucono do jednego worka. To nie mogło się nie udać. Dziękuję wszystkim oglądającym i mediom - bez was ta przygoda nie byłaby tak wielka i inspirująca. Na sam koniec chciałbym podziękować Oldze Łasak. Dla mnie jesteś piękna pod każdym względem. Pomimo, że w sercu niedosyt, w głowie mam wdzięczność i gotowość do kolejnych wyzwań. Nie na wszystko mamy wpływ. Ostateczna decyzja została podjęta przez lekarzy. Byliśmy gotowi tańczyć nawet z ostrym zapaleniem płuc - dodał Paweł Cieślak. 

Odchodząc z programu Olga i Paweł przekazali 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych.  

"Dance Dance Dance 3" - kto odpadł w 3. odcinku?

Opuszczenie programu przez Olgę i Pawła nie uchroniło jednak pozostałych duetów przed zagrożeniem eliminacją. Po zsumowaniu not za wszystkie tańce w parach i solówki okazało się, że najwięcej punktów w całym trzecim odcinku "Dance Dance Dance" zdobyły Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Na samym dole tabeli uplasowali się z kolei Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Oni tego dnia także musieli się pożegnać z programem.

Kolejne taneczne zmagania uczestników trzeciego sezonu "Dance Dance Dance" już w przyszły piątek o godzinie 20:35 w TVP 2.