Trzecia edycja "Dance Dance Dance" dobiegła końca. Wielki finał tanecznego show wyemitowano w sobotę 15 maja na antenie telewizyjnej Dwójki. Przypomnijmy, że zwycięzców, którzy przekazali 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny, wybrali widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbyło się na żywo. Poza finalistami, na multimedialnej scenie ponownie zobaczyliśmy wszystkich uczestników "Dance Dance Dance 3".

Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak w finale "Dance Dance Dance 3"

Podczas wielkiego finału aż dwie uczestniczki show musiały zmierzyć się z choreografiami z legendarnych teledysków Michaela Jacksona. 

Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieliła się w króla popu z klipu "Thriller" z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako teledysk, który odniósł największy sukces w historii muzyki - sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy. Z kolei Anna Matysiak zatańczy choreografię z teledysku "Bad" z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy "Billboard" i do dziś pozostaje jednym z największych klasyków w dyskografii amerykańskiego gwiazdora.

W naszej galerii możecie zobaczyć obie finalistki "Dance Dance Dance 3" w charakteryzacjach ze wspomnianych klipów.

Dodajmy, że oprócz Roksany i Ani solowe występy zaprezentowali także Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Przyjaciółka Roksany zatańczyła do przeboju "Le Freak" amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak - Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentował swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina "Livin’ la Vida Loca".

Każda finałowa para zaprezentowała na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. 

Roksana i Oliwia zatańczyły do przeboju "4 Minutes" Madonny i Justina Timberlake’a oraz przypomniały układ z hitu "Intoxicated" Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu "West Side Story" do utworu "America" oraz zaprezentowali choreografię do przeboju "These Boots Are Made for Walkin’" Nancy Sinatry z trzeciego odcinka "Dance Dance Dance". 

Agustin Egurrola o ocenach Roksany Węgiel

Komentarze Agustina Egurroli, który w trzeciej edycji "Dance Dance Dance" po raz pierwszy pojawił się w roli jurora, odbiły się szerokim echem w mediach. Najgłośniej komentowano oceny choreografa dotyczące występów najmłodszych uczestniczek - Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak. W odcinku finałowym Agustin Egurrola odniósł się do opinii, które wypowiadał po występach nastolatek w trakcie trwania całego show. 

Nie sądziłem, że dziewczyny mogą osiągnąć taką jakość w tak krótkim czasie. To jest dla mnie wielka satysfakcja. Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny - wyznał po jednym z sobotnich występów Agustin Egurrola. 

Juror podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat młodej wokalistki. 

Roksana może być pierwszą wokalistką, która naprawdę zacznie tańczyć na scenie. To może wyznaczyć nowe standardy. Wszyscy będziemy czekać na twoje występy, bo wiem że to będzie nie tylko cudowny wokal ale niezwykła choreografia i taniec. Ruszaj w świat. Uwaga polska Roxie nadchodzi ze zdwojoną siłą - mówił.

Warto było wylać ten pot, krew i łzy - skwitowały Roksana i Oliwia, które w finale zatańczą dwie choreografie w duecie i po jednej solo.

Dance Dance Dance 3 - kto wygrał finał?

W głosowaniu widzów zwyciężyły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak i to one zostały zwyciężczyniami trzeciego sezonu programu "Dance Dance Dance".

Gratulacje!

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Górniak - kim jest uczestniczka "Dance Dance Dance 3"? [WIEK, TANIEC, INSTAGRAM, TIKTOK]