Za nami półfinałowy odcinek "Dance Dance Dance 3". Na parkiecie zaprezentowały się trzy pary: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Każda dała z siebie wszystko, ale do wielkiego finału mogły przejść tylko dwa duety. 

"Dance Dance Dance 3" - wyniki półfinału

Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły szczególnie niekorzystnie na treningi Oli i Damiana. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa.

Kolejny dzień z rzędu narzekania, że nie dadzą rady, że nie wyjdzie, że nie mają siły. Z takim nastawieniem, jakie prezentują teraz na sali, będzie bardzo ciężko - wyznał Patryk Kownacki. 

Sytuacja była o tyle zaskakująca, że w poprzednim odcinku wszystkie występy influencerki i zwycięzcy "MasterChefa" zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Agustin Egurrola, zmartwiony przebiegiem treningów pary, postanowił interweniować.

Nie narzekamy, tylko jedziemy z tematem konkretnie. Dacie radę. Trzeba zmienić nastawienie. Wszystko zaczyna i kończy się w głowie - próbował uspokoić juror "Dance Dance Dance”. 

Jest bardzo duży problem jeżeli chodzi o głowę. To jest poziom krytyczny. Powinniśmy umieć całą choreografię. Pomimo, że bardzo chcę, nie mam już siły. "Papaoutai" przy tym to jest nic - tłumaczyła zrezygnowana Ola Nowak, przypominając bardzo wymagającą choreografię, którą wspólnie z Damianem zatańczyła w szóstym odcinku. 

Jak chwilowy kryzys wpłynął na poczynania pary w półfinale? Wyniki piątkowego odcinka znajdziecie poniżej. Dodajmy, że każdy uczestnik musiał pojawić się na scenie aż dwukrotnie: raz w parze i raz solo.

Duety:

  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak (Katy Perry - California Gurls feat. Snoop Dog) - 30 pkt
  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak (Bruno Mars - Versace On The Floor) - 27 pkt
  • Ola Nowak i Damian Kordas (Skrillex and Diplo - Where Are U Now feat. Justin Bieber) - 18,5 pkt

"Solówki":

  • Oliwia Górniak (Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got) feat. Q-Tip & GoonRock) - 30 pkt
  • Roksana Węgiel (Sia - The Greatest feat. Kendrick Lamar) - 30 pkt
  • Anna Matysiak (Olly Murs - Wrapped Up feat. Travie McCoy) - 27 pkt 
  • Damian Kordas (Michael Jackson - Dirty Diana) - 23 pkt
  • Ola Nowak (Jennifer Lopez - Ain't Your Mama) - 23 pkt
  • Stanisław Karpiel-Bułecka (Hair - Let The Sunshine In) - 22 pkt 

SPRAWDŹ: TVP ocenzuruje występ Roxie Węgiel. Chodzi o "ideologię"

"Dance Dance Dance 3" - kto w finale? 

Po zsumowaniu punktów z poprzedniego i dzisiejszego odcinka okazało się, że do finału przechodzą Roksana Węgiel i Oliwia Górniak (165,5 pkt) oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka (151 pkt). 

Przegapiłeś półfinał "Dance Dance Dance 3"? Nic straconego! Powtórkę tanecznego show możesz obejrzeć w niedzielę o godz. 11:45 w TVP2. 

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Górniak - kim jest taneczna partnerka Roxie Węgiel?