Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Podczas poprzednich odcinków nastolatki udowodniły, że potrafią wytańczyć nawet najtrudniejsze choreografie. Tym samym trenerzy podnieśli poprzeczkę w stosunku do ich występów. Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk wierzą, że dziewczyny nie odkryły jeszcze wszystkich kart i mają szansę zawładnąć sceną tanecznego show telewizyjnej Dwójki.

Roksana Węgiel popłakała się na treningu do "Dance Dance Dance"

Podczas przygotowań do piątkowego odcinka programu Roksana Węgiel nie była w stanie powstrzymać emocji i popłakała się w towarzystwie Agustina Egurroli, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania - wyznała Roksana Węgiel podczas spotkania z jurorem "Dance Dance Dance". 

Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki - zaczął wyjaśniać Agustin Egurrola. 

Agustin przejrzał mnie - skomentowała słowa jurora nastolatka a w jej oczach pojawiły się łzy.  

Roxie, jesteś taka zdolna - powiedział Agustin po czym przytulił płaczącą wokalistkę. 

Nowy juror i główny choreograf tanecznego show wyjaśnił dlaczego chce, aby Roksana przestała przejmować się krytyką. 

Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w "Dance Dance Dance". Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie - ocenił juror. 

Czy mimo chwili słabości na treningach Roksana zachwyci Idę Nowakowską, Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę? Dowiemy się w najbliższy piątek o godzinie 20:35 w TVP 2. 

ZOBACZ TEŻ: Jedna z par chce opuścić "Dance Dance Dance 3". Znamy powód