"Dance Dance Dance" powraca na antenę. Trzecia edycja tanecznego show z udziałem celebrytów ma być hitem wiosennej ramówki TVP2. Wysoką oglądalność kolejnego sezonu programu mają znów zapewnić gorące nazwiska ze świata show-biznesu. Jak udało nam się dowiedzieć, w emocjonującej rywalizacji o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny ponownie stanie sześć par. Kogo udało się namówić producentom z Woronicza do udziału w "Dance Dance Dance 3"? Już wiemy!

"Dance Dance Dance 3" - uczestnicy

Największą gwiazdą obsady trzeciej edycji "Dance Dance Dance" bez wątpienia jest Roksana Węgiel. 16-letnia piosenkarka, która ma na swoim koncie zwycięstwo w "The Voice Kids" i Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, wystąpi w parze ze swoją przyjaciółką, Oliwią Górniak.

Jednym z największych zaskoczeń dla widzów może być z kolei udział pary znanej z ostatniej odsłony programu "Rolnik szuka żony". Paweł BodziannyMarta Paszkin nie mieli bowiem do tej pory żadnego doświadczenia z występami na scenie.

W trzecim sezonie "Dance Dance Dance" pojawi też m.in. "weteran" telewizyjnych programów rozrywkowych, Damian Kordas. Zwycięzca programów "MasterChef", "Agent Gwiazdy" i "Taniec z Gwiazdami" pojawi się na parkiecie w towarzystwie popularnej influencerki, Oli Nowak.

W obsadzie wiosennego "Dance Dance Dance" znalazło się też miejsce dla artystów kabaretowych - Olgi Łasak i Pawła Cieślaka.

Pełna lista uczestników "Dance Dance Dance 3" przedstawia się następująco:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, a drugą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani lepiej jako Fit Lovers.

Zdjęcia uczestników 3. sezonu "Dance Dance Dance" znajdziecie w naszej GALERII.

Zamierzacie oglądać ich taneczne zmagania na antenie Dwójki?

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance 2" - Anna Mucha kłóci się z Idą Nowakowską: "Dawaj te kudły!"