W drugim odcinku "Dance Dance Dance 3" oprócz duetów uczestnicy zatańczą również solówki. Jedną z osób, która przygotowywała indywidualny występ solo jest Paweł Cieślak, przyjaciel i taneczny partner Olgi Łasak z Kabaretu Czesuaf. Kiedy po bardzo dobrym występie Agustin Egurrola poprosił uczestnika o zaprezentowanie jednego z elementów, który według niego został wykonany perfekcyjnie, Paweł... odmówił.

Dyskusja Pawła Cieślaka z jurorami w 2. odcinku "Dance Dance Dance 3"

Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje. Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla was - wyznał.
 
Odpowiedź Pawła zaskoczyła nie tylko jury, ale również pozostałych uczestników i prowadzącego program, Aleksandra Sikorę.
 
Trochę to dziwne, bo tańczy się na scenie dla kogoś, nie tylko dla siebie - skomentowała wyraźnie zdezorientowana wypowiedzią Pawła Ida Nowakowska.

Uczestnik postanowił więc doprecyzować, o co mu chodziło.
 
Dzisiejsze serduszko już wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu. Szukałem szczęścia w tym wszystkim i tym szczęściem było to, żeby to zrobić dla siebie. Poprzednio tańczyłem dla was i to się nie udało - kontynuował uczestnik, który wspólnie z Olgą zdobył w poprzednim odcinku łącznie 29 punktów. 

Wyjaśnienia Pawła wyraźnie nie usatysfakcjonowały jurorów.
 
Tańczyć możesz dla kogo chcesz. Ale jeżeli kończy się taniec i ktoś, kto chce cię skompletować, mówi "pokaż ostatnią pozę, bo była super", a Ty mówisz "nie, ja tego nie robię dla Ciebie", to dla mnie jest to mało eleganckie - skwitowała Ida Nowakowska. 
 
Jak zakończy się dyskusja Pawła Cieślaka z jurorami? Odpowiedź już w piątek o 20:35 w TVP2. Przypomnijmy, że w najbliższym odcinku z programem pożegna się para z najmniejszą liczbą punktów. 

 

ZOBACZ TEŻ: Uczestnicy "Dance Dance Dance 3". Sprawdź, kto występuje w nowej edycji show