Anna Mucha płacze w "Dance Dance Dance". W sobotnim odcinku show zobaczymy, jak po występie jednego z duetów, jurorka całkowicie się rozkleiła. - Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach Anna Mucha. 

Anna Mucha rozpłakała się po występie w "Dance Dance"

Który duet doprowadził do łez Annę Muchę? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Mimo wstrzymania nagrań programu, cały czas możemy oglądać zrealizowane już taneczne zmagania uczestników „Dance Dance Dance”. Już za kilka dni na parkiecie zobaczymy duety w składach: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. 

Przypomnijmy, że o 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka.