Druga edycja programu "Dance Dance Dance" zakończy się szybciej niż planowano. W związku z epidemią koronawirusa telewizyjna Dwójka pokaże jeszcze tylko dwa odcinki tanecznego show. W sobotę 18 kwietnia zostaną wyemitowane występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegna się jeden z duetów, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów. Pozostałe trzy pary wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się już w kolejną sobotę, 25 kwietnia.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto również decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie "Dance Dance Dance". Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną - 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych.

Przyspieszony finał "Dance Dance Dance 2"

Producenci podjęli decyzję, że wielki finał "Dance Dance Dance 2" wyjątkowo zrealizowany zostanie w studiu "Pytania na Śniadanie". Pojawią się tam jedynie Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Z kolei z  pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem prowadzący połączą się ze studia za pośrednictwem internetu.

Przypomnijmy, że na początku marca zawieszono nagrania „Dance Dance Dance”. Odcinki zrealizowane przed epidemią koronawirusa widzowie cały czas mogą oglądać na antenie TVP2.

Które duety przejdą do wielkiego finału? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 na antenie TVP2. Wcześniej, o godzinie 20, widzowie Dwójki zobaczą specjalny odcinek "Dance Dane Dance The Best Of" będący przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z występów w duetach.

Wielki finał "Dance Dance Dance" już 25 kwietnia w TVP2.

ZOBACZ TEŻ: Bracia Jonkisz wspominają zmarłego ojca: "Odejście taty było dezorientującym ciosem" [WIDEO]