Finał "Dance, Dance, Dance" za nami! Kto wygrał? O zwycięstwo walczyli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska oraz Patricia Kazadi i jej siostra, Victoria. Występy finalistów dostarczyły widzom tanecznego programu TVP 2 masy wrażeń. Ale nie tylko one! Dużo mówiło się także o konflikcie, jaki wywiązał się między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską. Podczas finałowego odcinka ponownie na scenie spotkali się wszyscy uczestnicy, a więc pojawiła się również Krupińska. A także: Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak, Kasia Dziurska, Emil Gankowski, Klaudia Halejcio, Monika Mazur i Dariusz Wieteska. Choć show "Dance, Dance, Dance" transmitowano zawsze w sobotę wieczorem, to finał programu odbył się w niedzielę, 21 kwietnia, czyli pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych. A więc, kto wygrał? Adam i Wiktoria czy Patricia i Victoria? O tym zadecydowali widzowie. Poznaj ich decyzję PONIŻEJ.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali "Dance, Dance, Dance"

Finał "Dance, Dance, Dance" wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli aktorska para, znana przede wszystkim z serialu "Rodzinka.pl". Od początku ich występy wzbudzały wiele emocji, a para cieszyła się coraz większą popularnością na Instagramie.

Jesteśmy naprawdę w szoku! Dziękujemy Wam pięknie. Na każdym odcinku nas wspieraliście - mówił wzruszony Zdrójkowski. - Dziękujemy też naszym wspaniałym rodzinom.

Z kolei Gąsiewska zawołała:

Mamuś, tato, kocham Was!

Zdrójkowski i Gąsiewska wygrali pierwszą polską edycję "Dance, Dance, Dance" decyzją widzów programu. Nagrodę główną - 100 000 zł, Wiktoria i Adam przekazali fundacji „Akogo?” i klinice Budzik powołanych do życia przez Ewę Błaszczyk.

Na koniec Zdrójkowski w pięknych słowach podziękował jury. Mówił m.in. z czułością o swojej ukochanej Wiktorii:

Jury, dzięki któremu tak naprawdę staliśmy się lepszą wersją nas oraz staliśmy się osobami, które na pewno bardziej w siebie wierzą. Zauważyłem to u Wiktorii, która bardzo się zmieniła i otworzyła

ZOBACZ zdjęcia z finału "Dance, Dance, Dance">>

Przypomnijmy, że ledwie dzień wcześniej zaręczyli się Kasia Dziurska i Emil Gankowski, którzy również występowali w "Dance, Dance, Dance".