Krzysztof Jonkisz nie wytrzymał presji związanej z udziałem w "Dance Dance Dance". W najbliższym, sobotnim odcinku, będzie miała miejsce jedna z najbardziej dramatycznych scen w historii show, właśnie z udziałem młodszego z braci Jonkisz. 19-latek wejdzie na scenę, aby zmierzyć się z przebojem Willa Smitha „Gettin’ Jiggy With It” i... zejdzie z niej po kilkunastu sekundach swojego solowego występu.

Krzysztof Jonkisz przerwał występ w "Dance Dance Dance"

Krzysztof Jonkisz zejdzie ze sceny w towarzystwie swojego brata, Rafała. Pozostali uczestnicy i jurorzy będą wstrząśnięci całą sytuacją: - Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… - mówił zapłakany Krzysztof Jonkisz po zejściu ze sceny. Czy przez to wydarzenie bracia Jonkisz będą musieli pożegnać się z "Dance Dance Dance"? Tego dowiemy się już w sobotę o 20:35 w TVP2.

Kim jest Krzysztof Jonkisz?

Krzysztof Jonkisz to 19-letni brat Rafała Jonkisza, który przed uczestnictwem w programie mieszkał w Holandii. Pracował tam w chłodni i sortował ryby. Nastolatek zdecydował się na wyjazd, aby oszczędzić pieniądze i podszlifować język angielski. Marzy, by w przyszłości dostać się do najlepszej grupy akrobatycznej - Cirque de Soleil.

ZOBACZ TEŻ: DANCE DANCE DANCE 2: Anna Mucha do 19-letniego Krzysztofa Jonkisza: "Jestem w tobie zauroczona" [WIDEO]