Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak odpadli z „Dance, Dance, Dance”. Tak emocjonalnego odejścia pary nie spodziewał się nikt… Marcelina i Rafał mimo świetnego występu w duecie i energicznej solówce Maślaka, przegrali z Kasią Dziurską i Emilem Gankowskim zaledwie o pół punktu. Tuż po ogłoszeniu werdyktu na twarzach jurorów i uczestników tanecznego show TVP2, zaczęły pojawiać się łzy. Jak decyzję jurorów przyjęli Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak?

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak odpadli z „Dance, Dance, Dance”

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak żałowali, że muszą pożegnać się z programem, bo udział w show był jedną z największych przygód ich życia.

"Dziękuję za wielkie wsparcie i każde słowo, jakie usłyszeliśmy w tym programie. Każde z nich budowało nas i powodowało, że przełamywaliśmy kolejne bariery. Cieszę się, że miałam szansę być częścią tego projektu. To bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących programów, w jakim brałam udział. Jestem szczęśliwa, że mogłam brać udział w „Dance, Dance, Dance” z Rafałem. Dziękuję mu za każde dobre słowo, za uśmiech i milion powodów do radości. Już się nie mogę doczekać powrotu na scenę w wielkim finale "- mówiła wzruszona Marcelina Zawadzka. 

Wtórował jej Rafał Maślak, który jednak po odejściu z show, będzie mógł skupić się na najważniejszej życiowej roli - byciu ojcem:

"To była wspaniała przygoda, która skończyła się w - mam wrażenie - najlepszym momencie. Już jako tata cieszę się, że mogłem być u boku Kamili w ostatnich dniach przed przyjściem na świat naszego synka. Chcę bardzo podziękować Marceli. Stała się dla mnie siostrą, której nigdy nie miałem. Przeszliśmy wiele i wiele się od siebie nauczyliśmy. Przyjaźń to największa wygrana, jaką mogłem sobie wymarzyć w tym programie" - komentował odejście z programu Rafał Maślak. 

 Marcelina i Rafał mają zamiar nadal kibicować pozostałym parom, z którymi zżyli się na planie programu:

"Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Wiemy jak wiele serca, energii i poświęcenia wkładają w występy na scenie. Wszystkim należy się wielki szacunek za ich wytrwałość i waleczność" - dodali Zawadzka i Maślak.  

Para zdecydowała, że nagroda pieniężna, w wysokości 10 000 zł, trafi na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Przypomnijmy, że o udział w wielkim finale pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance” walczyć będą Wiktoria Gąsiewska i Adam ZdrójkowskiPatricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emil Gankowski. W kolejnym, ćwierćfinałowym, odcinku wszyscy uczestnicy zatańczą w duecie oraz zaprezentują solowe choreografie. Kto wypadnie najlepiej? Przekonamy się już w przyszłą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.