"Dance Dance Dance" w końcu powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek nowego sezonu show miał zostać wyemitowany już na początku marca, ale ostatecznie premiera trzeciej edycji została nagle przesunięta z powodu wykrycia przypadku koronawirusa na planie produkcji. Zasady pozostają bez zmian. W trzecim sezonie na scenie ponownie zobaczymy taneczne zmagania sześciu duetów, które będą próbowały odwzorować choreografie ze znanych teledysków i filmów muzycznych. W pierwszym odcinku gwiazdy programu zatańczą układy m.in.: z przebojów kinowych "Mamma Mia!" i "Shall We Dance?" oraz z klipu "Bailamos" Enrique Iglesiasa.

"DDD": Nowakowska i Egurrola kłócą się o ocenę występu 

Po raz pierwszy taneczne wyczyny uczestników oceniać będzie jury w składzie Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, których mocno poróżnił jeden z występów.

Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną – zakomunikował debiutujący w roli jurora "Dance Dance Dance" Agustin Egurrola. 

Co?! – krzyknęła Ida Nowakowska, która oceniła ten występ na 6,5.

Ty widziałeś to samo co ja? – pytała z niedowierzaniem jurorka. 

Błagam cię! To było poprawnie zatańczone – wszedł w polemikę choreograf.

Poprawnie to nie jest źle – odparła poruszona Ida. 

Ale ja nie dałem jej jednego punktu – tłumaczył się Agustin.

Do dyskusji włączyła się również Joanna Jędrzejczyk, która sama przyznała uczestniczce za ten występ aż trzy punkty więcej niż Agustin.

Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso – powiedziała zaskoczona oceną kolegi z jurorskiej ławy. 

Czyj występ wywołał tak wielkie emocje wśród jurorów? Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie show wystąpią: prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. 

Premiera trzeciej edycji "Dance Dance Dance" już 19.03 o godzinie 20:35 w TVP2. 

ZOBACZ TEŻ: Agustin Egurrola po raz drugi został ojcem. Pokazał zdjęcie z porodówki i zdradził imię syna [FOTO]