"Dance, dance, dance" wraca wiosną na antenę TVP 2. Program oparty jest na niderlandzkim formacie o takiej samej nazwie. Pierwszy sezon tanecznego show miał swoją premierę w ubiegłym roku. Decyzją widzów zwycięzcami programu zostali wówczas Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Nagrodę główną – 100 tys. zł, para przekazała na cele charytatywne. Gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" wsparli fundację „Akogo?” i klinikę Budzik, powołane do życia przez Ewę Błaszczyk. Show TVP od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem i wzbudzało wiele emocji. Najwięcej mówiono o konflikcie, jaki wywiązał się między jedną z uczestniczek, Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską, która zasiadała w jury. Czy druga edycja również dostarczy nam takich wrażeń? Sprawdź, kogo zobaczymy na parkiecie już w marcu. 

"Dance, dance, dance" - poznaliśmy wszystkie pary drugiej edycji

W marcu na antenę TVP 2 powróci taneczne show "Dance, dance, dance". Producenci programu zdradzili kto wystąpi w drugiej edycji. Na parkiecie zobaczymy prowadzących "Pytanie na śniadanie", Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. U boku wokalistki, Kasi Stankiewicz zatańczy jej siostra Ania, a Mister Polski z 2015 roku, Rafał Jonkisz stworzy męski duet ze swoim bratem, Krzysztofem. Do grona uczestników dołączyli także Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani szerzej jako Fit Lovers. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka również zasilą grupę tancerzy. W drugiej edycji "Dance, dance, dance" zobaczymy też inną męską parę: Przemka Cypryańskiego i Rafała Mroczka.

W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, tym razem w jury zabraknie Ewy Chodakowskiej. Trenerka musiała odmowić udziału w programie z powodu nadmiaru obowiązków. Zmiany nastąpią także wśród prowadzących. Tanecznego show nie poprowadzi tym razem Barbara Kurdej-Szatan, która została zwolniona z TVP. Według medialnych doniesień aktorkę ma zastąpić uczestniczka pierwszej edycji show, Marcelina Zawadzka. Współprowadzącym tak jak przed rokiem ponownie będzie Tomasz Kammel

Treningi do najnowszej edycji "Dance, dance, dance" rozpoczną się już w środę. Przypomnijmy, że w każdym z odcinków pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. 

Który duet może liczyć na Wasze największe wsparcie?

Zdjęcia uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance" znajdzie w naszej GALERII >> 

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami 11". Ma otrzymać rekordową stawkę