Pandemia krzyżuje plany Telewizji Polskiej. Planowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji programu "Dance Dance Dance" z udziałem m.in. Roksany Węgiel i Damiana Kordasa została przesunięta. Decyzja została podjęta "w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2". Jak udało nam się ustalić, u jednej z osób pracującej na planie tanecznego show telewizyjnej Dwójki stwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem.

"The Voice Kids" w miejsce "Dance Dance Dance"

W związku z nagłym przesunięciem premiery trzeciego sezonu "Dance Dance Dance" w piątek, 5 marca o godzinie 20:30 widzowie TVP 2 zobaczą premierowe odcinki "Przesłuchań w Ciemno" czwartej edycji muzycznego show "The Voice Kids". Na scenie zaprezentują się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny.

Dodajmy, że sobotnia emisja dziecięcego talent show pozostaje bez zmian. 6 marca o godzinie 20:00 będzie można śledzić występy uczestników reprezentujących województwa lubelskie, podlaskie i świętokrzyskie. Ich muzyczne poczynania oceni panel trenerski w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

"Dance Dance Dance 3" - kiedy premiera?

Jak zapowiada TVP, program "Dance Dance Dance 3" z pewnością pojawi się we wiosennej ramówce Dwójki. Emisja pierwszego odcinka ma się odbyć jeszcze w marcu.

ZOBACZ TEŻ: Uczestnicy "Dance Dance Dance 3". Sprawdź, kto wystąpi w nowej edycji tanecznego show