Jednym z chętniej oglądanych przez widzów programów telewizyjnych jest "Dance Dance Dance", w którym znane osoby w parach uczą się odtwarzania znanych choreografii. W aktualnej edycji show na parkiecie możemy oglądać m.in. duet Fit Lovers, Rafała Mroczka i Przemka Cypryańskiego oraz braci Jonkisz. Z kolei za stołem jurorskim oprócz Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza zasiadła Anna Mucha.

"Dance Dance Dance": solówki czwartego odcinka

W ostatnim przed półfinałem epizodzie show swoje solowe występy przedstawili: Pamela z Fit Lovers, Mateusz Łapka, Krzysztof Jonkisz i Przemek Cypryański. Na tym etapie programu sprawiły one niemały kłopot właściwie każdemu tancerzowi. Emocji nie brakowało zwłaszcza ze względu na fakt, iż stawką był awans do półfinału programu. Jako pierwsza wystąpiła Pamela, która za zadanie miała odtworzyć choreografię Gwen Stefani. Influencerce poszło na tyle dobrze, że udało jej się zebrać aż 24 punkty.

W przypadku Przemka Cypryańskiego dobrze trzeba było wykonać choreografię do utworu Lionela Richie. Jak sam Przemek przyznał, pojawił się u niego kryzys, w związku z czym za swoją solówkę dostał nieco mniej, bo tylko 18,5 punkta. Tuż po nim na scenie pojawił się kolejny uczestnik - był nim Mateusz Łapka cieszący się sympatią jurorów. Nie zawiódł ich i tym razem - zdolny aktor tańczył do utworu Robbiego Williamsa i uzyskał wynik 23,5 punkta.

Najtrudniejszym okazał się być występ Krzyśka Jonkisza. Układ do piosenki Willa Smitha przysporzył chłopakowi na tyle dużo stresu, iż ten opuścił scenę w trakcie swojego występu.

Powinien wyjść i zatańczyć po to, żeby dostać od nas jakiekolwiek oceny. Zrobił najgorszą rzecz - poddał się - skomentowała sytuację Anna Mucha.

Otuchy Krzysztofowi postanowiła dodać Ida Nowakowska, która wyszła za nim. Niestety nawet jurorce nie udało się namówić młodszego z braci Jonkisz do powrotu. Dopiero rozmowa z bratem dodała mu sił i Krzysztof zatańczył jeszcze raz.

Zatańczyłeś, zawalczyłeś. Zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. To była super solówka - powiedziała Ida, dając Krzysztofowi 8,5 punkta. Łącznie 19-latek zebrał  21 punktów.

Miesiąc temu sortowałeś ryby, dzisiaj jesteś w prime time w największej telewizji w tym kraju. Jesteś autentyczny, jesteś wymarzonym bohaterem telewizji - powiedziała Anna Mucha.

Z programem tym razem nikt się nie pożegnał.