Pandemia koronawirusa w Polsce i na świecie wpłynęła nie tylko na sposób pracy i codzienne życie ludzi, ale również na emisję popularnych programów rozrywkowych. Ze względów bezpieczeństwa, decyzję o przerwaniu nagrań podjęli już m. in. producenci "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz do grona wstrzymanych programów dołączyło taneczne show Telewizji Polskiej - "Dance Dance Dance". Chociaż nie jest ono emitowane na żywo, to zdjęcia do kolejnych odcinków nadal trwały.  

"Dance Dance Dance": co dalej z programem?

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w realizację programu „Dance Dance Dance”, Telewizja Polska podjęła decyzję o zawieszeniu zdjęć. W najbliższych tygodniach zostaną wyemitowane zrealizowane do tej pory odcinki, a odbywać się to będzie według poniższego harmonogramu:

  • 21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z 4. odcinka 
  • 28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z 4. odcinka 
  • 04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z 5. odcinka 
  • 11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z 5. odcinka

Oznacza to, że w każdą najbliższą sobotę aż do świąt wielkanocnych, zamiast dwóch części odcinka, zobaczymy tylko jedną. Dodatkowo wyemitowane zostaną materiały „Dance Dance Dance The Best Off” będące podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. Na razie nie podjęto decyzji o terminie wznowienia zdjęć.