"Dance Dance Dance" nie będzie już stanowił bezpośredniej konkurencji dla nadawanego w Polsacie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po pierwszych czterech odcinkach trzeciego sezonu tanecznego show z udziałem celebrytów władze TVP 2 postanowiły zmienić dzień i porę emisji.

"Dance Dance Dance" - zmienia się dzień i godzina emisji

Dotychczasowe cztery odcinki "Dance Dance Dance 3" pokazywano premierowo w piątki. Od 24 kwietnia 2021 roku taneczne zmagania uczestników widzowie będą mogli oglądać w paśmie, które do tej pory było zarezerwowane dla zakończonej właśnie kolejnej edycji "The Voice Kids", czyli w soboty o godz. 20:00. 

Przypomnijmy, że pierwsze dwie edycje "Dance Dance Dance" również były emitowane w TVP 2 w soboty.

"Dance Dance Dance 3" - nowe odcinki

W najbliższym, piątym odcinku "Dance Dance Dance 3" na multimedialnej scenie zmierzą się cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do kolejnego etapu przejdą jedynie trzy pary. Duet, który pożegna się z show w najbliższą sobotę, przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Z programu odpadły dotychczas dwa duety. Trzeci odcinek był ostatnim dla Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy. Tego samego wieczoru z programem pożegnali się również Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Jędrzejczyk ostro do Idy Nowakowskiej: "Jesteś sprzeczna sama ze sobą". Jurorka nie zwlekała z ripostą