Trzecia edycja "Dance Dance Dance" dopiero co ruszyła, a już zdążyła dostarczyć wielu emocji. Sporo kontrowersji wzbudził przede wszystkim Agustin Egurrola, który w pierwszym odcinku show niezwykle surowo oceniał taneczne umiejętności każdego uczestnika. Najmocniej oberwało się Roxie Węgiel. Choreograf stwierdził, że solowy taniec młodej artystki był "nudny" i przyznał jej jedynie 4 punkty, dodając, że to wysoka nota. Zwyciężczyni Eurowizji Junior po usłyszeniu werdyktu nie mogła powstrzymać łez, a krytyczne uwagi 52-latka w kierunku autorki hitu "Anyone I Want To Be" odbiły się w sieci szerokim echem.

ZOBACZ: "Dane Dance Dance 3": uczestnicy. Sprawdź, kto wystąpi w nowej edycji tanecznego show

"Dance Dance Dance 3" - wyniki 2. odcinka

Za nami drugi odcinek "Dance Dance Dance 3". Pary najpierw zaprezentowały wspólny układ, a jedna osoba z duetu, w drugiej części programu, zmierzyła się z "solówką". Jak wyglądała punktacja za poszczególne występy? 

Duety:

 • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin (Cardi B, J Balvin & Bad Bunny, I Like It) - 16,5 pkt
 • Ola Nowak i Damian Kordas (Ryan Gosling, Emma Stone, A Lovely Night) - 16,5 pkt
 • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak (Katy Perry, Chained to the Rhythm) - 14,5 pkt
 • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy (Work Song, Hozier) - 13,5 pkt
 • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak (Björk, It's Oh So Quiet) - 12 pkt
 • Olga Łasak i Paweł Cieślak (Bee Gees, More Than A Woman) - 11,5 pkt

Występy solo:

 • Paweł Cieślak (PSY, Gangnam Style) - 20 pkt 
 • Damian Kordas (Daddy Yankee, Con Calma) - 19 pkt
 • Anna Matysiak (Jennifer Lopez, Let's Get Loud) - 16,5 pkt
 • Oliwia Górniak (Madonna, Hung up) - 15,5 pkt
 • Robert El Gendy (Michael Jackson, Can you feel it) - 15 pkt
 • Marta Paszkin (Chicago Musical, All That Jazz) - 11,5 pkt

"Dance Dance Dance 3" - kto odpadł w 2. odcinku?

Z programem miała pożegnać się jedna z par. Tak się jednak nie stało! Dlaczego? Trzy zagrożone duety - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka zajęły ex aequo czwarte miejsce z taką samą liczbą punktów, co było niewątpliwie zaskoczeniem.

Sytuacja niecodzienna. Rzadko zdarzają się takie historie, żeby trzy duety spotkały się pod koniec odcinka w jednym miejscu czekając na najważniejszy werdykt. Różnica między duetami wynosi 15 punktów, a to oznacza, że Gosia i Robert, aby awansować do kolejnego odcinka, muszą zdobyć co najmniej 15,5 punktu. Jeśli tyle zdobędą, dwa duety pożegnają się dziś z programem. To jest ten moment, kiedy jury musi odkryć karty - oznajmił Aleksander Sikora, współprowadzący show. 

Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska i Agustin Egurrola pojedynczo zaprezentowali napisaną wcześniej punktację za solowy występ Roberta El Gendy, który tego wieczoru tańczył jako ostatni uczestnik. Okazało się, że każdy juror ocenił jego występ na pięć punktów. Tym samym Gosia i Robert zremisowali z pozostałymi dwiema parami w ogólnej punktacji.

Szanowni państwo, to oznacza, że pierwszy raz w historii programu "Dance Dance Dance” żaden duet nie opuszcza dziś programu - zakomunikował Sikora, a w studiu rozległy się brawa i okrzyki radości.

Przypomnijmy, że do łącznej punktacji dodano punkty z poprzedniego odcinka. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Uczestnik "DDD" wdał się w dyskusję z jurorami. Nowakowska i Egurrola nie kryli zażenowania