Kim jest Daniel Majewski, czyli chłopak Deynn? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, które trafiają w internecie na kolejne sensacyjne nagłówki na temat tej niezwykle popularnej na Instagramie i YouTube pary blogerów i trenerów fitness. Szybki rzut oka na profile w mediach społecznościowych, w których można go znaleźć pod nazwą Majewski Trenuje, pozwala stwierdzić, że 23-latek jest chodzącą reklamą oferowanych przez siebie planów treningowych i dietetycznych. Daniel Majewski na co dzień zajmuje się nie tylko treningami. Chłopak Deynn aktualnie sprawdza się także w roli wykładowcy w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Deynn i Majewski biorą też ostatnio czynny udział w promocji swojej pierwszej książki pt. "Trening życia", która 13 września 2017 trafia na półki księgarni w całej Polsce. Młody trener sam jednak przyznaje, że nie zawsze był tak zmotywowany jak teraz.

- Przez osiemnaście lat życia byłem zakompleksionym grubasem, bez perspektyw, zaplecza finansowego, wiary innych ludzi w jakikolwiek sukces - tak sam pisze o sobie Daniel Majewski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

ZOBACZ: DEYNN- jedni ją kochają, inni nienawidzą. Kim jest Deynn i dlaczego wzbudza takie kontrowersje?

Daniel Majewski - co wiemy na temat chłopaka Deynn?

Daniel Majewski otwarcie przyznaje, że pewnego dnia zwyczajnie zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę i wbrew oczekiwaniom rodziny w pełni poświęcić się swojej nowej pasji. Wygląda na to, że udało mu się osiągnąć cel. Czy to się komuś podoba czy nie, Majewski i jego dziewczyna Deynn to obecnie guru setek tysięcy polskich nastolatków i jedni z najpopularniejszych propagatorów zdrowego stylu życia w Polsce. 

Pomimo wielu sukcesów, Daniel Majewski wciąż jednak spotyka się z olbrzymią fala hejtu. Dlaczego? Chłopak Deynn, podobnie z resztą jak jego znana dziewczyna, słynie nie tylko z imponująco wyrzeźbionego na siłowni ciała, ale także z dosadnych wypowiedzi, którymi ma w zwyczaju opatrywać swoje liczne posty w mediach społecznościowych. To właśnie słowa Majewskiego kierowane do fanów oraz dzielenie się bardzo intymnymi szczegółami ze swojego życia osobistego są najczęściej przyczyną krytyki, której nie szczędzą mu złośliwi internauci i portale plotkarskie.

Obserwujecie zwariowane życie Deynn i jej chłopaka w internecie ?