Daniel Majewski odpowiedział na zarzuty siostry Deynn, Klaudii! Przypomnijmy szybko, o co w tym wszystkim chodzi. Młodsza siostra fit-blogerki pod wpływem nerwów napisała notkę na blogu, z której wynika m.in., że przeprowadzka sióstr Marity do Warszawy, gdzie ta obiecała im lepsze życie, miała być jedynie marketingowym zagraniem w celu ocieplenia wizerunku. W rzeczywistości było jednak zupełnie inaczej... Kiedy wpis rozszedł się po całym internecie, a sprawa została opisana we wszystkich mediach, Deynn i Majewski odczuli jej bardzo negatywne skutki. Fit para straciła wszystkie współprace, kontrakty reklamowe, a nawet managera. Po kilku dniach milczenia, Daniel Majewski w końcu postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń!

Daniel Majewski odpiera zarzuty siostry Deynn - jak było naprawdę?

Deynn nadal nie skomentowała afery, którą wywołała jej młodsza siostra Klaudia. Zrobił to natomiast jej narzeczony, Daniel Majewski, który postanowił zdementować historię, którą przedstawiła mediom nastolatka. Zamieścił on na swoim Instagramie opis i screeny rozmów, dla potwierdzenia własnej wersji wydarzeń. Pisze m.in. o tym, że to Klaudia zachowywała się jak zbuntowana nastolatka, a Deynn i jej narzeczony starali się jej pomóc, stawiając kilka (zupełnie logicznych) warunków. 

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA ostro komentuje aferę z Deynn: "Istnieje coś takiego, jak Opieka Społeczna"

"W tym momencie, w którym nie mamy współprac, nie ma nam czego zazdrościć. Prosimy dać nam spokój. Znikamy wspólnie i więcej nie reagujemy na tego typu zaczepki. [...] Jak ktoś chce nas przeprosić nich to zrobi [...] zostawiając raz na zawsze nasze rodziny. Nawet nie macie pojęcia, do jakiego nieszczęścia mogliście doprowadzić" - pisze Daniel Majewski, narzeczony Deynn.

ZOBACZCIE WPIS, KTÓRY OPUBLIKOWAŁ DANIEL MAJEWSKI, NARZECZONY DEYNN ---->

Komu wierzycie po poznaniu dwóch wersji wydarzeń?