Daniel Martyniuk zdradza, że będzie walczył o córkę. Syn "króla disco polo", Zenka Martyniuka, w połowie lipca ogłosił, że rozstaje się ze swoją żoną, a teraz ujawnił, jakie są jego plany odnośnie sprawy rozwodowej. Okazuje się, że syn autora hitu "Przez Twe Oczy Zielone" ma zamiar starać się w sądzie o przyznanie mu pełnej opieki nad pięciomiesięczną Laurą.

Rozwód chcę wziąć za porozumieniem stron. Zazwyczaj jest tak, że dziecko zostaje przy matce, ale ja chcę zabrać Laurę do siebie - powiedział w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Daniel Martyniuk chce walczyć o córkę

Daniel Martyniuk nie tylko zapowiedział, że będzie walczył w sądzie, aby córka była pod jego opieką, ale także zdradził kulisy rozstania z Eweliną. Syn wokalisty zespołu Akcent za rozpad swojego małżeństwa z matką dziecka w dużej mierze obwinia teściową.

- Mojego życia z żoną nie da się już posklejać, ona jest rządzona przez matkę. Jeszcze zanim się pobraliśmy, jej mama wtrącała się we wszytko. Ewelina już wtedy mówiła: "zabierz mnie stąd". Teściowa ją buntuje przeciwko mnie, matka jej zagroziła, że jak będzie ze mną, to jej rodzina się od niej odwróci. Ja powiedziałem, że tak dalej być nie może, żeby teściowa wtrącała się we wszytko i postawiłem ultimatum. My chcemy żyć normalnie, jak młodzi ludzie! - wyznał portalowi.

Wygląda na to, że rozwód Daniela Martyniuka i jego żony, Eweliny, może niestety zamienić się w długą batalię sądową.

SPRAWDŹ TEŻ: Daniel Martyniuk rozwodzi się po 9 miesiącach małżeństwa! "Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło"