Daniel Martyniuk jednak się rozwodzi. Sprawa małżeństwa syna Zenka Martyniuka i jego żony, Eweliny Golczyńskiej jest dosyć skomplikowana. Przypomnijmy, że w lipcu 2019 roku podczas transmisji na żywo Daniel poinformował o rozwodzie, jednocześnie obrażając żonę i twierdząc, że 20-latka ma duże "parcie na szkło". Wypomniał jej również nienoszenie plastrów antykoncepcyjnych, przez co kobieta miała zajść w ciążę po 1,5 miesiąca znajomości. Martyniuk określił dom rodzinny swojej żony Eweliny "pełnym psycholi" i zadeklarował, że jak najszybciej ma zamiar zabrać stamtąd swoją córkę. W sprawie miał interweniować Zenon Martyniuk, który postanowił ratować małżeństwo syna. W efekcie, dwa tygodnie później Daniel Martyniuk poinformował, że rozwodu nie będzie. 

Daniel Martyniuk rozwodzi się po 11 miesiącach od ślubu

Niestety, interwencja Zenka Martyniuka zadziałała jedynie chwilowo. Według serwisu Pudelek, który skontaktował się z rzecznikiem prasowym Sądu Okręgowego w Koninie, żona Daniela Martyniuka założyła mu sprawę rozwodową. 

Sprawa wpłynęła do sądu z powództwa Eweliny Martyniuk - powiedział Marek Ziółkowski w rozmowie z serwisem.

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się 6 października 2018 roku w podbiałostockiej Grabówce. Koszty wesela wyniosły podobno milion złotych, a świętowanie trwało dwa dni. Żona Daniela, o 10 lat młodsza od niego Ewelina, 12 lutego 2019 urodziła im córkę. Ostatecznie para postanowiła rozstać się po jedenastu miesiącach małżeństwa.

Myślicie, że to już ostateczna decyzja w sprawie związku Daniela i Eweliny Martyniuków?