Syn Zenka Martyniuka i jego żona, Ewelina, niedawno przechodzili szeroko opisywany w mediach kryzys. Syn Zenka Martyniuka nie tylko został zatrzymany za posiadanie narkotyków, ale także wszczął awanturę, która zakończyła się interwencją policji, a następnie publicznie obrażał swoją wtedy jeszcze ciężarną żonę, nazywając ją m.in. nimfomanką. Narodziny dziecka niestety nie poprawiły napiętych stosunków syna Zenka Martyniuka z Eweliną oraz teściami. Ostatecznie dziewczyna zabrała dziecko i wyprowadziła się do rodziców. Jak wyznał Daniel Martyniuk podczas transmisji na żywo na swoim Instagramie, para jest obecnie w trakcie rozwodu.

Syn Zenka Martyniuka rozwodzi się

Daniel Martyniuk rozwodzi się po dziewięciu miesiącach małżeństwa. Swoich obserwatorów poinformował o tym na Instagramie, przy okazji kilkukrotnie obrażając 20-letnią żonę:

"Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło."

Syn Martyniuka po raz kolejny poruszył też temat plastrów antykoncepcyjnych, których nienoszenia nadal nie może wybaczyć małżonce:

"Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 mies. Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię, ku***. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: „Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem pełnym psycholi" - krzyczał do ekranu 29-latek.

Mężczyzna nie omieszkał wytknąć żonie tego, że pochodzi z małej miejscowości i po raz kolejny potwierdził, że para bierze rozwód:

"Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia. Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W d**** ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię tak jak Ewelinka, to jest, ku***, słodki?"

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub 6 października 2018 roku w małym drewnianym kościele w podbiałostockiej Grabówce. Mówiło się, że koszty wesela wyniosły milion złotych, a świętowanie trwało dwa dni. O 10 lat młodsza żona Daniela, Ewelina, 12 lutego 2019 urodziła im córkę. Ostatecznie para postanowiła rozstać się po dziewięciu miesiącach małżeństwa.