Syn Zenona Martyniuka zatrzymany przez policję? 30-letni Daniel M. ponownie trafił na okładki tabloidów. Jak donosi "Fakt" i Super Express", dzień przed Sylwestrem 2018 w domu syna autora hitu "Przez Twe Oczy Zielone" w Wasilkowie pod Białymstokiem miało dojść do potężnej awantury. Odurzony alkoholem Daniel M. miał nie wpuścić do mieszkania swojej poślubionej trzy miesiące temu żony. Przypomnijmy, że 19-letnia Ewelina aktualnie spodziewa się dziecka. Sytuacja zakończyła się interwencją policji, podczas której przy synu piosenkarza znaleziono narkotyki. Z domu miał zostać wyprowadzony w kajdankach.

Syn Zenona Martyniuka w rękach policji

Jak informuje "Fakt" w okładkowym materiale, w niedzielę, 30 grudnia, ciężarna żona Daniela M., wróciła ze spotkania z przyjaciółkami, ale nie mogła dostać się do domu. Pijany syn Zenona Martyniuk odmawiał jej wejścia do mieszkania. Miało dojść do szamotaniny. Na miejsce wezwano policję.

- Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki - ujawnił w rozmowie z "Faktem" nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

Daniel M., ani jego sławny ojciec, na razie nie komentują tych doniesień. Syn Zenona Martyniuka skasował swój prywatny profil na Facebooku.

SPRAWDŹ TEŻ: SYN ZENKA MARTYNIUKA zdradza płeć dziecka, na które czeka. Znamy też jego imię