Adam Fidusiewicz i Daniel Olbrychski otrzymali angaż w trzecim sezonie serialu "Jack Ryan" na podstawie serii książek Toma Clancy’ego - podaje "Super Express" i zdradza pierwsze informacje na temat ich postaci. To kolejny międzynarodowy sukces polskich aktorów na przestrzeni ostatnich lat. Ostatnim, który z pewnością zapadł w pamięci widzów, był udział Marcina Dorocińskiego w nagrodzonym Złotym Globem "Gambicie królowej". Jego kreację Vasily'a Borgova docenili krytycy z całego świata.

W jakim serialu zagrają Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz?

Adam Fidusiewicz i Daniel Olbrychski w serialu "Jack Ryan" mają zagrać tę samą postać na różnych etapach życia - przekazał tabloidowi informator. Osoba z otoczenia artystów dodała również, że polscy aktorzy otrzymają pokaźne gaże, godne aktorów Hollywood:

Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie hollywoodzkie stawki - informuje źródło "Super Expressu".

To nie pierwsze doniesienia o udziale Daniela Olbrychskiego w międzynarodowej produkcji. Już miesiąc temu informowano, że wybitny polski aktor otrzymał ciekawą rolę. Fakt ten potwierdziła żona Olbrychskiego, Krystyna Demska-Olbrychska. Co ciekawe, kobieta zdradziła, gdzie powstają zdjęcia i w ilu odcinkach pojawi się jej mąż.

Od kilku dni w Budapeszcie, gdzie Paramount umieścił produkcję serialu „Jack Ryan” wg Toma Clancy. Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nicnierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami, no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku. To już trzeci sezon „Jacka Ryana”, którego dwie pierwsze serie prezentowane na platformie Amazona cieszyły się dużym uznaniem. Trzecia seria ma 8 odcinków, Daniel gra w sześciu. W dwóch pierwszych pojawia się symbolicznie. W czterech kolejnych gra już główną rolę. - napisała na Facebooku w lutym Krystyna Demska-Olbrychska.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix: zobacz oficjalny zwiastun serialu "The Eddy" z Joanną Kulig. Premiera już w maju