Danuta Stenka od wielu lat jest wierna swoim krótkim włosom, jednak w takiej długości jeszcze jej nie widzieliśmy! Aktorka przeszła sporą metamorfozę! Gwiazda pojawiła się na premierze filmu Wołyń, a uwagę z pewnością przykuwała jej nowa fryzura.

Danuta Stenka bardzo rzadko pojawia się na imprezach branżowych. Zwykle mamy okazję podziwiać ją jedynie na premierach filmów, w których gra lub na imprezach, które bezpośrednio dotyczą jej samej. Jakiś czas temu gwiazda uległa trendowi, któremu poddało się wiele polskich gwiazd. Chodzi o zmianę fryzury.

Zobacz: Cichopek, Farna, Sadowska gwiazdy zdecydowały się na krótkie cięcie. Lepiej im w tej wersji? [ZDJĘCIA]

Aktorka dwa miesiące temu pojawiła się na premierze filmu Nowy świat i …zaskoczyła swoją metamorfozą. Gwiazda zaprezentowała się w ciekawej fryzurze. Danuta Stenka uwielbia swoje krótkie włosy, ale jeśli chodzi o ich układanie nie boi się czasami zaszaleć. Tak było i tym razem, dzięki czemu fani mogli podziwiać jej nową fryzurę z grzywką opadającą na czoło. Mówiono, że nowy image gwiazdy dodaje jej charakteru.

Zobacz: Danuta Stenka już tak nie wygląda. Powróciła odmieniona na salony. Oto nowa fryzura aktorki

Danuta Stenka postanowiła jednak zaszaleć i …znów zmieniła fryzurę. Jeśli sądziliście, że w poprzedniej fryzurze wyglądała odważniej, to byliście w błędzie. Gwiazda pojawiła się kilka dni temu na premierze filmu Wołyń. Aktorka zaskoczyła nową, prostą i chłopięcą fryzurą. Czyżby fryzura była elementem przygotowań do kolejnego aktorskiego wcielenia?

Jak na razie aktorka nie komentuje zmiany wizerunku. W tej fryzurze Danuta Stenka zdecydowanie prezentuje się bardzo seksownie, jej twarz nabrała mocnego, wyrazistego charakteru. Co sądzicie o tej zmianie?

Przeczytaj także: Premiera filmu "Wołyń" W czym pojawiły się Stenka, Kuna, Rosati i Doda?