Danuta Stenka to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich gwiazd. Aktorka nigdy nie chciała poprawiać sobie urody, tak jak mają to w zwyczaju niektóre koleżanki po fachu. Jak donosi "Fakt", 55-letnią aktorkę te twarde zasady kosztują kolejne role!

- Ostatnio usłyszała od pewnego producenta filmowego, że powinna się zdecydować na poprawienie tego i owego, bo niestety jej skóra wygląda na zmęczoną, przez co nie pasuje do roli . Ona mówi, że operacji plastycznych nie zrobi nigdy w życiu! Woli już, by ją omijały role, niż by miała zatracić swoją naturalność - mówi informator tabloidu.

Jeśli wierzyć zapewnieniom znajomych gwiazdy, w telewizji pojawia się ona tylko wtedy, gdy producenci i reżyserzy szanują stawiane przez nią warunki.

- Danuta Stenka spełnia się aktorsko w teatrze, gdzie sztuczne upiększanie nie ma racji bytu. A w telewizji pojawi się tylko na swoich warunkachJeśli ktoś będzie chciał ją zatrudnić do telewizji, to musi akceptować to, jaka jest.

Gratulujemy Danucie Stence pogodzenia z przemijającym czasem. Trzymamy kciuki za nowe propozycje dla aktorki, bo taki na pewno nadejdą!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Danuta Stenka - Boi się, że zostanie bez pracy?!