Prawie trzy lata temu w polskich mediach głośno było o konflikcie między Grażyną Szapołowską i Janem Englertem, dyrektorem Teatru Narodowego w Warszawie. Aktorka, która nie pojawiła się w teatrze, bo wybrała pracę jurorki w programie "Bitwa na głosy", została zwolniona i wytoczyła stołecznej scenie proces o przywrócenie do pracy. Ostatecznie Szapołowska przegrała sprawę i nie wróciła już na deski Narodowego.

Sprawa ta odbiła się szerokim echem w polskim show-biznesie, bo poruszyła ważną kwestię, jaką jest odpowiedzialność aktorów przed widzami i współpracownikami w teatrze. Jak donosi "Rewia", przed podobnym dylematem może stanąć teraz także Danuta Stenka, która niedawno przyjęła propozycję sędziowania w nowym show Polsatu "Celebrity Splash".

Zdaniem tabloidu, aktorka, której decyzja o udziale w programie zaskoczyła nie tylko branżę, ale także jej fanów, również może mieć problemy z dyrekcją Teatru Narodowego, z którym jest związana od lat.

Nowa praca Danuty Stenki z pewnością nie spodoba się bowiem Janowi Englertowi, który uważa, że takie projekty "nie przystoją poważnym aktorom".

A może aktorzy jakoś doszli do porozumienia? Myślicie, że udział Stenki w nowym show zaszkodzi jej karierze?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Danuta Stenka - Oceni uczestników kontrowersyjnego show!