Danuta Stenka była wczoraj wieczorem bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych gwiazd na pokazie Macieja Zienia "Fisrt Lady". Gwiazda filmowa, teatralna i serialowa wyglądała tym razem nie tylko elegancko i szykownie, ale i niezwykle seksownie! A wszytko za sprawą czarnej sukni o odsłoniętymi ramionami właśnie od Maciej Zienia. W takiej kreacji Danuty Stenki chyba nigdy jeszcze nie widzieliśmy!

ZOBACZ: ROZENEK, HERBUŚ, KOŁAKOWSKA, STENKA, HORODYŃSKA Gwiazdy zachwyciły na pokazie Macieja Zienia. Czyja stylizacja była najlepsza?

Poza czarną suknią od Maciej Zienia na stylizację aktorki złożyły się też duże, ozdobne kolczyki, czarna torebka z widocznymi zdobieniami oraz szpilki na pasku we wzór lamparcich cętek. Musimy przyznać, że te dodatki gwiazda dobrała do kreacji wyjątkowo trafnie! Dlatego też naszym zdaniem Danuta Stenka była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na wczorajszym pokazie Macieja Zienia.

A w Waszych oczach czyja stylizacja była najlepsza? Zobaczcie GALERIĘ wszystkich gwiazd, które pojawiły się na tym wydarzeniu i zadecydujcie sami!

Swoją drogą ta stylizacja Danuty Stenki skojarzyła nam się z outfitem Kirsten Dunst, w którym aktorka wystąpiła na tegorocznej gali rozdania Oscarów. Jej kreacja pochodziła z domu mody Christian Dior. Myślicie, że Maciej Zień postanowił się nią nieco zainspirować...?