Daria Ładocha to autorka bloga kulinarnego „Mamałyga”, miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest Daria Ładocha?

W Dzień Dobry TVN Daria stworzyła swój kącik czwartkowy i od 2014 roku prowadzi tam zdrową kuchnię dla wielomilionowej publiczności. To właśnie tam powstały jej cykle „O(d)żywieni” i „Kuchnia widza”, które cieszyły się dużą popularnością. W Kuchni + prowadzi program kulinarny „Ugotuj mi mamo”. W 2016 roku wzięła udział w 2. edycji reality-show "Agent Gwiazdy", którą wygrała, typując, że agentem była Odeta Moro.

Daria Ładocha - książki

Ładocha jest autorką trzech książek kulinarnych i współautorką dwóch kolejnych. Pierwsza to „W mojej tajskiej kuchni”, gdzie zebrała ulubione przepisy z Tajlandii i zaklęła w piękny pamiętnik ze swoich podróży. Jest to pierwsza tajska książka kulinarna wydana w Polsce przez polskiego autora. Druga to „Gotuj zdrowo dla dzieci”, w której opisała ulubione przepisy dla całej rodziny z uwzględnieniem aspektów zdrowia dla maluchów. „Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn” to propozycja dla zabieganych osób, które mimo braku czasu chcą zdrowo się odżywiać.

Daria Ładocha w "Dzień Dobry TVN"

Przepisy Darii Ładochy trafiły do publikacji redakcji Dzień Dobry TVN „Pysznie i zdrowo od rana do wieczora”, gdzie wyróżnieni zostali najlepsi kucharze gotujący w programie i ich przepisy. Kolejną pozycją blogerki jest książka wydana przez Lidla „Rodzinna kuchnia Lidla”, w której znajdują się kolorowe przepisy na dania rodzinne proponowane nie tylko przez Darię, ale również Karola Okrasę i Pawła Małeckiego. Od 2017 roku Daria jest ambasadorką sieci spożywczej Lidl, gdzie wraz z Karolem Okrasą wspiera kampanię „Tradycyjnie czy nowocześnie”.

Daria Ładocha - dzieci

Daria Ładocha jest matką dwójki dzieci i zapaloną podróżniczką, która podczas dalekich wojaży wychodzi jedynie z jednego założenia. A brzmi ono „Sky is the limit”. Bardzo nam się ono podoba ;-)

Daria Ładocha u Kuby Wojewódzkiego

Kim Daria jest z zawodu? Kiedy ukaże się jej kolejna książka? Jak pracuje się jej z Karolem Okrasą? I czy zdarza się jej jadać w restauracjach fast food? Chcecie poznać odpowiedzi na te pytania? Koniecznie oglądajcie „Kubę Wojewódzkiego” już dziś, 13 marca 2018, o 22.30 na antenie TVN ;-)

Zobaczcie zapowiedź dzisiejszego odcinka show "Kuba Wojewódzki", w którym poza Darią Ładochą pojawi się też Kabaret Młodych Panów. Który wywiad będzie ciekawszy?