"Ameryka Express" to jeden z ulubionych formatów telewizyjnych widzów TVN-u. Do tej pory w szaloną podróż "za jednego dolara" wybrały się już tak kultowe pary jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko z Leszkiem Stankiem czy Filip Chajzer z tatą Zygmuntem. Do Gwatemali i Kolumbii po swoją przygodę poleciały kolejne pary. Jak powiedział podczas konferencji ramówkowej stacji Edward Miszczak, tym razem "Bóg był łaskawy" i w show wzięły udział naprawdę barwne postaci.

"Ameryka Express" rusza 4 marca

Kolejna edycja programu to nie tylko nowe pary, ale też zupełnie nowa prowadząca. Dla Darii Ładochy to największy tego typu projekt telewizyjny. Specjalizująca się w gotowaniu prezenterka tym razem miała wejść w buty innej dużej gwiazdy stacji - Agnieszki Woźniak-Starak.

Dla mnie to była podróż życia. Ci ludzie rzeczywiście biegają za jednego dolara, nie mają tej popularności, przekraczają strefę swojego komfortu. (...) Miałam ogromny stres i ten stres mam dalej. Jestem na pewno inna niż Agnieszka, Agnieszka jest nietuzinkowa i nie do zastąpienia. Musiałam sobie wyobrazić inną prowadzącą i nie porównywać się do Agi  - mówi Daria.

Daria Ładocha nową prowadzącą "Ameryka Express". Kim jest?

Największą pasją Darii Ładochy jest kuchnia i to dzięki niej 37-latka jest jedną z twarzy "Dzień Dobry TVN". Daria jest też autorką kilku książek kulinarnych, prowadzi warsztaty z kuchni tajskiej, która jest jej specjalnością, a w Food Network prowadziła program "Patenciary" wraz ze swoimi córkami. Daria jest również zwyciężczynią programu "Agent Gwiazdy 2", w którym wzięła udział w 2017 roku.