Daria Ładocha to jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu „Agent Gwiazdy 2”. Niektórzy widzowie mogli ją kojarzyć z programem „Dzień Dobry TVN”, gdzie od prawie trzech lat prowadzi kącik kulinarny. Wielu widzów Agenta twierdzi, że to właśnie ona jest agentem. Czy na pewno? Postanowiliśmy przyjrzeć się jej bliżej. Kim jest Daria Ładocha?

Wśród czternastu uczestników „Agent Gwiazdy” swoje miejsce znalazła Daria Ładocha. Do niedawna znana jedynie miłośnikom zdrowego żywienia. Już okrzyknięto ją nową twarzą na warszawskich salonach. Kim jest Daria Ładocha? Daria to przede wszystkim blogerka, autorka bloga Mamałyga.

Jak pisze sama o sobie „urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach graficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody.

Daria Ładocha to przede wszystkim miłośniczka zdrowego żywienia. Jest trenerem kulinarnym z zakresu kuchni tajskiej. Specjalizuje się także w zdrowej kuchni dla dorosłych. Jest mamą dwójki dzieci. Daria jest także autorką trzech książek. Obecnie mamy okazję podziwiać ją w programie „Agent Gwiazdy”. Wraz z nią w show pozostali już tylko Jarosław Kret i Odeta Moro. Czy to właśnie ona jest Agentem?

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się Daria Ładocha!