Daria Ładocha to autorka dwóch blogów kulinarnych mamałyga.org i onemorethai.pl, miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej oraz ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. To właśnie z córkami Daria pojawi się już niedługo na antenie stacji Food Network, gdzie w ramach programu „Patenciary” zdradzi widzom przepisy na proste dania, które ładnie wyglądają, a przede wszystkim – mają szansę smakować wszystkim dzieciom! Zanim jednak Daria wraz ze swoimi córkami weszła do studia, aby zacząć nagrania nowego show kulinarnego, pojawiała się w naszym studio, gdzie nagraliśmy kolejny odcinek cyklu Gala.pl „Powiedz Oscarowi #Rano”. Daria dała się zaprosić do niego Oscarowi Dąbkowskiemu, który na wygodniej kanapie podstawił swojego gościa przed serią nie zawsze wygodnych pytań.

Daria Ładocha w Gala.pl

Czy Daria Ładocha jada w McDonaldzie? Czy pozwala swoim córkom jeść ketchup? Ile jest w stanie pochłonąć pierogów za jednym razem? W jury jakiego programu chciałaby się pojawić? Planuje trzecie dziecko? Kiedy?Czy faktycznie "wygryzła" Dorotę Wellman z kampanii reklamowej Lidl? O czym będzie jej następna książka? Gdzie planuje kolejny daleki wyjazd? Jak wspomina pracę na planie show „Agent Gwiazdy 2”? Co ją podczas niej najbardziej przeraziło? Czy zaprzyjaźniła się z Jarosławem Kretem?

Daria Ładocha w „Powiedz Oscarowi #Rano”

Odpowiedz na te i inne pytania poznacie oglądając kolejne odsłony naszego programu „Powiedz Oscarowi #Rano”! Po tym spotkaniu już chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że Daria Ładocha to nie tylko zdolny i kreatywny kucharz, lecz także naprawdę świetna babka!

Zresztą przekonajcie się sami: