Daria Reczek podbiła serca jurorów i widzów 10. edycji programu "The Voice of Poland". Zdobyła nasza sympatię i uznanie wykonaniami takich przebojów, jak "A Thousand Years", "River", "Nie polubisz mnie" i "Young and Beautiful". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Garść najważniejszych informacji na temat finalistki "The Voice of Poland 10" z drużyny Michała Szpaka do sprawdzenia już teraz poniżej.

Kim jest Daria Reczek?

Daria Reczek pochodzi z miejscowości Szczepanów (woj. małopolskie). Urodziła się w 1999 roku - w tym roku skończyła więc dopiero 20 lat. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już jako dziecko. W wieku 7 lat zaczęła uczyć się gry na skrzypcach. Jej ulubione gatunki muzyczne to pop, rock i soul. Co ciekawe, lubi też klasykę - taki rodzaj repertuaru wykonuje występując w chórze kościelnym. Śpiewa w nim razem ze swoją mamą. Jej największe muzyczne idolki i inspiracje to Whitney Houston i Adele oraz dziewczyny z brytyjskiego girlsbandu Little Mix

W wielkim finale "The Voice of Poland" Daria Reczek zaprezentowała na żywo m.in. swój debiutancki singiel pt. "Nie polubisz mnie". Zaśpiewała też na żywo w duecie ze swoim trenerem, Michałem Szpakiem, kultowy polski przebój "Jej portret" z repertuaru Bogusława Meca.

Zobacz zdjęcia Darii Reczek w naszej GALERII >>