Daria Widawska niedawno urodziła swoje drugie dziecko, synka. Gwiazda jest też już mamą 8-letniego Iwo i choć jej dzieci są jeszcze małe, to ona już marzy o tym, by wyrosły na dobrze wychowanych, uczynnych i szarmanckich kawalerów!

Niedawno Widawska pochwaliła się na Facebooku, że chciałaby w przyszłości wysłać swoich synów na specjalne kursy, które pomogą im zmienić się w dżentelmenów.

To wspaniałe, że mam dwóch synów. Nie mogę się tylko doczekać, kiedy dorosną na tyle, żeby ich posłać na Kod Wojownika” – napisała Daria Widawska.

Czym jest ów tajemniczy "Kod Wojownika"? To szalenie popularne warsztaty dla nastolatków.

Będziesz umiał walczyć o własne ideały i poglądy. (...) Chciałybyśmy, żebyś miał szansę stać się świadomym siebie, młodym dżentelmenem o nienagannych manierach. Będziemy pracować nad tym, byś pięknie mówił, dobrze się ubierał, potrafił unikać towarzyskich gaf oraz byś w interesujący sposób umiał opowiedzieć o sobie i otaczającym Cię świecie i abyś czerpał przyjemność z życia w kulturze” – czytamy na stronie kursów.

Widawska nie ukrywa, że jest wielką fanką tego rodzaju zajęć.

Można tam się nauczyć wszystkiego, co może się przydać w mądrym i pięknym życiu. Pokazują, jak zostać nowoczesną damą, kulturalnym, wrażliwym człowiekiem” – zachwalała Daria na Facebooku.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Daria Widawska - Znamy imię jej synka!