W Hotelu Belotto w Warszawie odbyła się niedawno uroczysta gala, podczas której poznaliśmy laureatów 8. edycji konkursu „Najpiękniejsze SPA 2016”, organizowanego przez magazyn „Eden”. Z okazji do spotkania w doborowym towarzystwie skorzystało wiele gwiazd, które postanowiły przybyć na ogłoszenie wyników plebiscytu. Kto się na nim pojawił?

ZOBACZ: TYDZIEŃ MODY W BERLINIE Baar, Foremniak, Mercedes na pokazie marki Marc Cain

Wieczór poprowadzili: Jarosław Kret i Beata Sadowska a wśród wręczających nagrody najpiękniejszym obiektom SPA znalazło się wiele gwiazd, którym bliski jest styl życia wellness. Byli to m.in. Daria Widawska, Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Katarzyna Warnke, Joanna Racewicz, Małgorzata Ohme, Joanna Jabłczyńska, Lidia Popiel, Odeta Moro, Rafał Maślak i Tomasz Ciachorowski.

Która z gwiazd z styczniowej gali prezentowała się najlepiej?

Finałowy wieczór otworzył recital znakomitej skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej, a potem na najlepsze obiekty SPA w Polsce spadł deszcz nagród. Kapituła Konkursu złożona z ekspertów, dziennikarzy, gwiazd promujących podróże i zdrowy styl życia wybrała najlepsze hotele i day SPA w Polsce w 19. kategoriach. Ich pełną listę znajdziecie w najnowszym magazynie „Eden”.

POLECAMY TEŻ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA Aktorka gwiazdą nowej kampanii marki AVON [ZDJĘCIA]

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII gwiazdy gali finałowej plebiscytu  „Najpiękniejsze SPA 2016”. Która wybrała dla siebie tym razem najwSPAnialszą stylizację? ;-)