Metamorfozą Adele od kilku miesięcy zachwyca się cały świat. Brytyjskiej piosenkarce w ostatnim czasie udało się zrzucić ponad 40 kilogramów. Wokalistka swoją olbrzymią przemianę zawdzięcza diecie sirtfood, która obejmuje zdrowe, niskokaloryczne potrawy zawierające dużą ilość białka i owoców. Sukces artystki spowodował, że w jej ślady poszło wiele tysięcy kobiet na całym świecie. Na podobny krok zdecydowała się m. in. Daria Widawska. 

Dieta sirtfood - Daria Widawska na diecie Adele

43-letnia aktorka, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły role w serialach TVN - Anny Jankowskiej w "39 i pół" oraz adwokat Doroty Gawron w "Prawo Agaty", postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe i zastosować dietę sirtfood po tym, jak podczas kwarantanny przybyło jej kilka zbędnych kilogramów. 

- W odpowiednim czasie postanowiłam zareagować na zmiany zachodzące w moim organizmie. Pandemia sprawiła, że więcej gotowałam i przesiadywałam w domu. Ze względu na brak ruchu moja waga zaczęła rosnąć. Myślę, że ten problem pojawił się u wielu osób - mówi w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle. 

Widawska dodała również, że wierzy w sukces nowej diety. Do tej pory straciła 8,5 kg. 

- Zadziałałam szybko. Jednak w moim przypadku to nie jest takie proste, że zadecyduję o schudnięciu i natychmiast tracę na wadze. Muszę się trochę bardziej wysilić. Postanowiłam przejść na dietę sirtfood. Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję. Udało się Adele, więc ja też jestem dobrej myśli. 

Dieta sirtfood - na czym polega?

Dieta sirtfood ma na celu aktywację sirtuin - komórek w ciele, które regulują stany zapalne oraz wpływają na zdolność organizmu do spalania tłuszczu i przyspieszenie metabolizmu. Więcej o spektakularnej metamorfozie Adele oraz o jej diecie przeczytacie tutaj >>