Kim jest Daria Zawiałow? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu ci, którzy znają przeboje "Malinowy Chruśniak", "Kundel Bury" i "Miłostki". Daria Zawiałow niedawno świętowała swoje 25 urodziny. Ta młoda artystka przyszła na świat 18 sierpnia 1992 roku w Koszalinie, ale już po ukończeniu gimnazjum wyjechała do Warszawy, gdzie podjęła naukę w liceum o profilu muzycznym. Nie tylko śpiewa, ale również pisze teksty swoich piosenek i komponuje. W marcu 2017 roku nakładem wytwórni Sony Music Poland ukazał się jej debiutancki album o nazwie "A kysz!". Pomimo tego, że muzyka Darii Zawiałow nie należy do głównego popowego nurtu, to piosenkarka całkiem nieźle sobie radzi na polskim rynku muzycznym. Co jeszcze o niej wiemy?

ZOBACZ: 'KAZIMIERZ KACZOR NIE ŻYJE' skandaliczna informacja o śmierci aktora. Kto podał tego fałszywego newsa?

Daria Zawiałow - mąż

Daria Zawiałow nie należy do tego grona artystek, które lubią wypowiadać się na temat swojego życia prywatnego. Pomimo tego, że piosenkarka nie chwaliła się szczególnie swoim ślubem z Tomaszem Kaczmarkiem, to jej zdjęcia w białej sukni z gitarzystą zespołu Cała Góra Barwinków i tak trafiły do internetu. Daria Zawiałow po ślubie, który odbył się 21 maja 2016, przyjęła nazwisko męża, jednak na rynku muzycznym nadal funkcjonuje pod nazwiskiem panieńskim. Jak się poznali? Para trafiła na siebie w 2014 roku na planie programu "X Factor".

Daria Zawiałow - X Factor, Mam Talent

Daria Zawiałow swoją przygodę z telewizyjnymi programami łowiącymi młode talenty rozpoczęła praktycznie już jako dziecko, biorąc w wieku 7 lat udział w programie "Od przedszkola do Opola". Już jako nastolatka spróbowała swoich sił w czwartej edycji programu "Mam talent", gdzie przeszła do półfinału. Najbardziej przełomowy okazał się jednak dla niej udział w czwartym sezonie talent show "X Factor". Daria dostała się tam do finałowej dwunastki, a jej głosem zachwyciły się tysiące widzów TVN.

Daria Zawiałow - YouTube, Facebook, Instagram

Jak przystało na gwiazdę młodego pokolenia, Daria Zawiałow udziela się w mediach społecznościowych. Kanał artystki na YouTube, na którym znajdziemy jej teledyski ma już w sumie ponad 6 milionów wyświetleń. Darię można też obserwować na Facebooku i Instagramie (@zavialovd).

Daria Zawiałow  - koncerty

Wszyscy, którzy pragną usłyszeć piosenki Darii Zawiałow na żywo, mogą już zacierać ręce i... kupować bilety oraz pakować się na darmowe koncerty plenerowe. Do końca roku artystka zagra koncerty w ramach różnych projektów i tras. Kiedy i gdzie? Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej.

 • 18.05.2018 - Juwenalia Krakowskie
 • 15.06.2018 - Masscode Festival 2018 (Kielce)
 • 18.08.2018 - Daria Zawiałow / Sopot
 • 15.09.2018 - Daria Zawiałow /Wrocław
 • 14.10.2018 - Cohen i Kobiety w Katowicach
 • 27.10.2018 - Cohen i Kobiety w Krakowie
 • 28.10.2018 - Cohen i Kobiety w Warszawie
 • 10.12. 2018 - Cohen i Kobiety w Szczecinie
 • 14.12.2018 - Cohen i Kobiety w Gdyni
 • 15.12.2018 - Cohen i Kobiety w Poznaniu
 • 16.12.2018 - Cohen i Kobiety w Łodzi